Erotické masáže Plzeň

Plzeň ONLINE REZERVACE
tel: +420 775 535 929

EROTICKÁ ČI TANTRICKÁ MASÁŽ??

Na první pohled se zdá, že rozdíl mezi slovy TANTRICKÁ a EROTICKÁ MASÁŽ je zcela jasný, ale opak je pravdou. Zejména noví zákazníci se ptají, zda je v erotické či tantrické masáži nějaký rozdíl či jsou termíny synonymy. Není divu, protože slovo tantra je poslední dobou čím dál více zneužíváno podniky poskytující sexuální služby. Rádi bychom Vám proto krátce rozdíl pojmů tantrická a erotická masáž vysvětlili. 

 

Jak již můžete tušit, rozdíl mezi pojmy je. EROTICKÁ MASÁŽ má za cíl hlavně sexuální vyvrcholení masírovaného a celá masáž se zaměřuje především pouze na fyzickou část, se zaměřením na masáž intimních partií. TANTRICKÁ MASÁŽ pracuje jak s fyzickou, tak s duchovní stránkou, masérka pracuje se sexuální energií, prožitkem, duševním i fyzickým uvolněním klienta a smyslem není jednostranné vyvrcholení masírovaného, i když ve většině případů k němu dochází, ale to je v pořádku.

 

Pokud chcete tantrickou či erotickou masáž vyzkoušet poprvé a nevíte si rady jaký salón vybrat, tak vybírejte podle recenzí klientů, dejte na doporučení přátel, kteří na masáži byli a jsou/byli spokojeni. Podívejte se na webovou stránku salónu, která často napoví, o jaké služby se jedná. Profesionální salon na svých stránkách jasně informuje, jaké služby nabízí a jak celá masáž probíhá, jaké role má masérka a jaké klient. Co se týká prvního kontaktu, tak telefon by měla zvednout recepční a ochotně Vám vysvětlit co každá masáž obnáší, jaké jsou ceny, které jsou fixní, protože profesionální masérka s Vámi nikdy o ceně vyjednávat nebude. Recepční by Vám též měla na dotaz do telefonu potvrdit, že sexuální služby salon neposkytuje a ani je není možné dojednat za příplatek s masérkou. Ptejte se na zkušenosti masérek. Někdy i absolovování masážního kurzu Vám nezaručí kvalitní tantrickou či erotickou masáž. Toto je povolání, které musí mít masérka ráda, vlastně je to poslání masérky. Pro kvalitní masérku je tantrická masáž / tantra životním stylem, doteky, duchovno je jí blízké a sama se neustále vzdělává, aby mohla ukázat své nejlepší masérské dovednosti...

 

Věříme, že jsme Vám alespoň krátce objasnili rozdíly v obou pojmech tantrická versus erotická masáž a věříme, že právě v našem salónu MUSA Vám tantrická či erotická masáž přinese nevšední zážitek a splněná přání.

 

Musa massage