Erotické masáže Plzeň

Plzeň ONLINE REZERVACE
tel: +420 775 535 929

Erotické masáže pro páry Praha, Plzeň

Masáž probíhá v jedné místnosti, vždy se dvěmi masérkami, každému se věnuje jedna masérka.

 

NURU MASÁŽ PRO PÁRY (nutno objednat telefonicky)

Smyslná masáž "tělo na tělo", původem z Japonska, která vzbudí všechny Vaše smysly. Rituál začíná společnou sprchou (každý se svojí masérkou), která Vás příjemně naladí. Poté masérky masírují svým tělem celé Vaše tělo, včetně intimních partií, pomocí originálního japonského gelu z mořských řas. Tato masáž poskytuje úžasný zážitek, plný vzrušujících dotyků a intenzivních prožitků. Možnost doobjednání doplňkových služeb.

 

TANTRA MASÁŽ PRO PÁRY (nutno objednat telefonicky)

Indická masáž celého těla, včetně intimních partií. Masérky používají horký olej, teplé ručníky, kožešinové rukavice a pírka, aby u Vás navodili pocit příjemného neustupujícího vzrušení a zároveň uvolnili Vaše tělo i mysl. Tato masáž Vám poskytne dokonalou relaxaci, odbourání stresu a napětí a dostane Vaše tělo a mysl do harmonie. Možnost doobjednání doplňkových služeb.

 

TANTRA RAIN MASÁŽ PRO PÁRY (nutno objednat telefonicky)

Indický masážní rituál, který začíná ve sprše. Masérky Vás zbaví stresu, uvolní tělo jemným sprchovým gelem a naplní ho energií. Rituál pokračuje masáží celého těla, včetně intimních partií, pomocí horkého oleje, teplých ručníků, kožešinových rukavic a pírek. Masáž Vám poskytne smyslný zážitek a dokonalou relaxaci. Možnost doobjednání doplňkových služeb.

 

TANTRA SHARIRA MASÁŽ PRO PÁRY (nutno objednat telefonicky)

Indická masáž celého těla horkým olejem, teplými ručníky, kožešinovými rukavicemi a pírky, bez intimních partií. Tato masáž Vám umožní příjemné uvolnění těla i mysli a harmonizuje Vaší energii. Možnost doobjednání doplňkových služeb.

 

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY KE KAŽDÉ MASÁŽI:

MASÁŽ MASÉRKY

Potěšte své smysly masáží Vaší masérky podle vzájemné dohody.

 

MASÁŽ À LA "PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI"

Masáž s prvky podle známého románu. Vyzkoušejte jemně drsnou masáž.

 

MASÁŽ HLAVY

Velmi příjemný doplněk ke kterékoliv masáži. Na hlavě se nachází množství citlivých míst, proto je tato masáž velice uvolňující. Masáž současně ulevuje napětí, zbaví Vás únavy a povzbudí myšlení a koncentraci.

 

MASÁŽ CHODIDEL

Uvolňující masáž chodidel působí nejen příjemně, ale i povzbudivě, jelikož se na chodidlech nacházejí energetická centra mnohých orgánů. Masérka Vám jemnou masáží uvolní chodidla, prsty, nárty, členky a Vaše nohy budou krásně zregenerované.

 

SCRATCH MASÁŽ

Příjemné a povzbuzující škrábání zad či jiných vybraných částí těla Vám přinese mrazivé uspokojení. Masérka používá své nehty anebo různá drbátka. Škrábání aktivuje Vaše nervové zakončení v kůži a Vy se budete cítit jako znovuzrozeni.