Erotické masáže Plzeň

Plzeň ONLINE REZERVACE
tel: +420 775 535 929

Erotické masáže pro muže Plzeň

NURU MASÁŽ

Smyslná masáž "tělo na tělo", původem z Japonska, která vzbudí všechny Vaše smysly. Rituál začíná společnou sprchou, která Vás příjemně naladí. Poté masérka masíruje svým nahým tělem celé Vaše tělo, včetně intimních partií, pomocí originálního japonského gelu z mořských řas. Tato masáž poskytuje úžasný zážitek, plný vzrušujících dotyků a intenzivních prožitků. K této masáži si můžete doobjednat některou z doplňkových služeb, doporučujeme např. masáž masérky (informace viz. níže).

 

NURU DUO MASÁŽ (nutno objednat telefonicky)

Celotělová nuru masáž 2 masérkami. Možnost doobjednání doplňkových služeb.

 

TANTRA MASÁŽ

Indická masáž celého těla, včetně intimních partií, horkým olejem, teplými ručníky, kožešinovými rukavicemi a pírky u Vás navodí pocit příjemného neustupujícího vzrušení. Masérka používá tradiční postupy k uvolnění nejen Vašeho těla, ale i mysli. Tato masáž Vám poskytne dokonalou relaxaci, odbourání stresu a napětí a dostane Vaše tělo a mysl do harmonie. K této masáži si můžete doobjednat doplňkovou službu, např. sprchu s masérkou, masáž hlavy, či jinou službu viz. níže.

 

TANTRA DUO MASÁŽ (nutno objednat telefonicky)

Celotělová tantra masáž 2 masérkami. Možnost doobjednání doplňkových služeb.

 

TANTRA RAIN MASÁŽ

Indický masážní rituál, který začíná ve sprše. Masérka Vás zbaví stresu, uvolní tělo jemným sprchovým gelem a naplní ho energií. Rituál pokračuje masáží celého těla, včetně intimních partií, pomocí horkého oleje, teplých ručníků, kožešinových rukavic a pírek. Masáž Vám poskytne smyslný zážitek a dokonalou relaxaci. Možnost doobjednání doplňkových služeb, informace viz. níže.

 

TANTRA RAIN DUO MASÁŽ (nutno objednat telefonicky)

Celotělová tantra rain masáž 2 masérkami. Možnost doobjednání doplňkových služeb.

 

TANTRA SHIVA MASÁŽ

Indická masáž celého těla horkým olejem, teplými ručníky, kožešinovými rukavicemi a pírky, bez intimních partií. Tato masáž Vám umožní příjemné uvolnění těla i mysli a harmonizuje Vaší energii. Možnost doobjednání doplňkových služeb, informace viz. níže.

 

MASÁŽ LINGAM

Masáž penisu (lingamu) pochází z Indie a má dlouholetou tradici vycházející z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu. Cílem není okamžitý orgasmus a tím i uvolnění sexuálního napětí. Naopak, smyslem masáže je vzrušující oddalování a znásobení prožitku při vyvrcholení. Možnost doobjednání doplňkových služeb k masáži 60 min. (informace viz. níže).

 

EROTICKÁ MASÁŽ

Tato masáž v sobě spojuje prvky několika asijských kultur - jak indické tantra hlazení a práci s energiemi, tak japonské masírování nahým tělem, anebo indonézské uvolňování. Cílem masérky je objevovat citlivá a vzrušivá místa na celém Vašem těle, odstraňovat napětí, škádlit, vzrušovat, až nakonec Vás přivést k úplnému vyvrcholení a uvolnění. Možnost doobjednání doplnkových služeb, jako např. sprcha s masérkou, masáž masérky a jiné (informace viz. níže).  

 

MÝDLOVÁ MASÁŽ

Příjemná masáž celého těla, včetně intimních partií, připomínající japonskou nuru masáž. Rituál začíná společnou sprchou, která Vás příjemně naladí. Poté masérka masíruje svým nahým tělem celé Vaše tělo, včetně intimních partií, pomocí luxusního mýdla a oleje. Tato masáž poskytuje úžasný zážitek, plný vzrušujících dotyků a intenzivních prožitků. K této masáži si můžete doobjednat některou z doplňkových služeb, doporučujeme např. masáž masérky (informace viz. níže).

 

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY KE VYBRANÉ MASÁŽI:

SPRCHA S MASÉRKOU

Užijte si společnou sprchu, při které Vás masérka pod tropickým deštěm příjemně naladí na nadcházející masáž.

 

MASÁŽ MASÉRKY

Potěšte své smysly masáží Vaší masérky, bez intimních partií, podle vzájemné dohody.

 

MASÁŽ PROSTATY

Masáž, která působí nejen zdravotně, ale i vzrušivě. Výborná masáž pro pány, kteří se chtějí postarat o tento svůj důležitý orgán a zároveň zažít něco speciálního.

 

MASÁŽ À LA "PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI"

Masáž s prvky podle známého románu. Vyzkoušejte jemně drsnou masáž.

 

MASÁŽ HLAVY

Velmi příjemný doplněk ke kterékoliv masáži. Na hlavě se nachází množství citlivých míst, proto je tato masáž velice uvolňující. Masáž současně ulevuje napětí, zbaví Vás únavy a povzbudí myšlení a koncentraci.

 

MASÁŽ CHODIDEL

Uvolňující masáž chodidel působí nejen příjemně, ale i povzbudivě, jelikož se na chodidlech nacházejí energetická centra mnohých orgánů. Masérka Vám jemnou masáží uvolní chodidla, prsty, nárty, členky a Vaše nohy budou krásně zregenerované.

 

SCRATCH MASÁŽ

Příjemné a povzbuzující škrábání zad či jiných vybraných částí těla Vám přinese mrazivé uspokojení. Masérka používá své nehty anebo různá drbátka. Škrábání aktivuje Vaše nervové zakončení v kůži a Vy se budete cítit jako znovuzrozeni.